Üretim

Nitelikli Üretim

Turer Tarım, çok az işçilikle üretim yapan, Yüksek Özen ve Düşük Özen olarak ikiye ayrılan tam otomatik devam sistemli bir üretim hattına sahiptir. Ayrıca üretim sırasında her 30 dakikada bir Numuneler alıyor ve tüm özelliklerin ve kalite parametrelerinin doğru gittiğinden emin olmak için üretim tesisinin merkezinde bulunan laboratuvarımızda test ediyoruz.

Güneşte kurutulmuş domatesler, sadece nemli güneşte kurutulmuş domatesleri PRC sistemi ile kurutmak için yapılmış fırına geçmek yerine yıkama ve hava vakumlu temizleme işleminden geçiyor, bu nedenle üretim sırasındaki nem oranlarından çok eminiz ve bize bir yetenek kazandırıyor. mikrobiyolojik kirlenmeye karşı koruyarak her türlü nem oranını üretmek.

Baharat için Turer Tarım, ana pazarlarımız olan Amerika ve Avrupa’ya 3.000 Ton civarında ihracat kapasitesine sahiptir. Her türlü fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik spesifikasyonları üretme kabiliyetine sahibiz. Türer Tarım, Avrupa pazarına pestisit garantili baharat tedarik edebilmektedir. 40 yıllık tecrübe ile firmamız tarafından bilinen tüm mevzuat ve kalite tanımları.