Kalite

Sorumluluğumuzun Farkındayız

Türer Tarım, uluslararası satışlarda lider olmayı ilke edinen kimyon, kekik, defne ve güneşte kurutulmuş domates ürünleri üretmektedir.

Türer Tarım, üretim kalitesini, üretim verimliliğini ve ürün çeşitliliğini sürekli iyileştirmeyi amaçlar. Türer Tarım markalı tüm ürünler kalite ve gıda güvenliğini garanti eder.

Türer Tarım, ürünleri üretim hattından tüketicinin gıda zincirinin son noktasına kadar müşterilerine ulaştırma sorumluluğunun bilincindedir.

Tüm Yasal Düzenlemeleri Kabul Ediyoruz

Türer Tarım, BRC 7 ve IFS Gıda Güvenliği Sistemleri ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’ni sağlamakta ve yasal mevzuatları tüm sorumlulukları ile kabul etmekte, işletmemizin büyüme ve karlılık hedeflerinden bağımsız olarak kalite ve gıda güvenliğinden taviz vermemektedir.

Türer Tarım, bu unsur ve değerleri kullanarak müşterilerimizden ve ilgili taraflardan alınan geri bildirimlerle mükemmele ulaşmayı hedeflemektedir. Gıda ürünlerimizin sürekli güvenliğini ve kalitesini sağlamak için görevlerimizi biliyor ve sorumluluklarımızı kabul ediyoruz.

Türer Tarım ekibi, gıda güvenliği ve kalite yönetimini benimseyerek geleceğimizi mükemmel bir şekilde şekillendirmenin, bu başarıya ulaşmayı ilke edindiğine inanmaktadır.

Entegre Yönetim Sistemlerine Sahibiz

Turer Tarım, müşteri odaklılık, ekip çalışması, sistemlere ait üretim sürecini takip etme yaklaşımı, karşılıklı çıkarlarla korunan tedarikçi ilişkileri, aktif iç ve dış iletişim, sürekli eğitimler, gelişen teknolojiyi ve kişiselleştirmeyi takip etme, verimli çözümler bulma kültürü ve her zaman gerçekçi bir yaklaşımla karar verilirse, bu konular entegre yönetim sistemlerini doğru formüle getirecektir.