Jalapeno Biberi

Jalapeno Biberleri, hafif ila orta derecede ısıya sahip orta boy biberlerdir. Jalapeno biberleri toplandığında yeşildir ve genellikle yeşilken kullanılır. Jalapenos, hem bitkide hem de toplandıktan sonra olgunlaştıkça kırmızıya döner. Jalapeno Biberleri kırmızıyken de servis edilebilir. Kırmızı olduklarında daha sıcak değiller, ancak lezzetleri biraz daha meyveli ve daha az çimenli.

Çoğu acı biber gibi, jalapeno da güneş ışığı miktarı, büyüdükleri toprağın pH seviyesi ve diğerleri dahil olmak üzere her türlü faktöre bağlı olarak ısıda değişiklik gösterir. Jalapeno Biberleri, Scoville Ölçeğinde 2.500 ila 8.000 Scoville ısı birimini kaydeder. Jalapeno Biber, pizzaların üzerine ya da salata ve sandviçlerde servis edilir.

Turer Tarım, Jalapeno Peppers yetiştiricisi, üreticisi ve ihracatçısıdır. Turer Tarım, Jalapeno Biberlerini kendi gözetimi altında yetiştirmek için çiftçilerle sözleşme imzaladı ve tam izlenebilirlik sağlayabilir. Jalapeno Biberleri çoğunlukla Dilimli veya Bütün olarak servis edilir. Turer Tarım’ın Jalapeno Peppers için en yaygın ambalajı vakumlu poşetler, kavanozlar ve teneke kutulardır.